| Nom De Marque: | YINHUASHENG |
| Numéro De Modèle: | EA48 222 |
| Quantité De Produit: | 1 pièces |
| Prix: | Négociable |
| Conditions De Paiement: | LC, T/T |
| Capacité à Fournir: | 1000 |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Part Number | EA48 222 |
| Product Type | Refrigerated Truck Hose (Heavy-Duty) |
| Inner Diameter (ID) | 20 mm - 22.7 mm |
| Outer Diameter (OD) | 32.8 mm - 33.8 mm |
| Wall Thickness | 5.45 mm |
| Max Wall Thickness Difference | 0.5 mm |
| Working Pressure | 3.5 MPa |
| Minimum Burst Pressure | 18.0 MPa |
| Fabric Layer | 1 Layer |
| Minimum Bend Radius | 135 mm |
| Weight | 558 g/m |
| Refrigerant | R404a |
| Working Temperature | -40℃ ~ +140℃ |
| Material | High-quality synthetic rubber with fabric reinforcement |
| Compliance Standard | SAE J2064 |